Firma Ziegel Fertigteil Elemente została założona w 1979 r. w Niemczech. W 1996 r. uruchomiono produkcję w Polsce. Obecnie Ziegel Fertigteil Elemente sp. z o. o. z siedzibą w Parsęcku ma pozycję jednego z największych producentów nadproży roletowych z cegły ceramicznej w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z macierzystą firmą w Niemczech, oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie zaoferować produkty światowej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezwykle istotny jest fakt, iż nad rozwiązaniami technicznymi czuwają specjaliści z Niemiec i z Polski, dzięki temu gwarantujemy szeroki asortyment oraz najwyższą klasę naszych produktów.

Produkujemy z myślą o naszym kliencie, dlatego dewizą naszej firmy jest pełna satysfakcja i zadowolenie oraz elastyczne reagowanie na wszelkie potrzeby klienta.

Zwiększając stale produkowany asortyment firma wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku budowlanego. Każdy pracownik zatrudniony w naszej firmie odbywał kilkuletnie szkolenie w Niemczech.

Profesjonalna obsługa klienta, doskonała jakość towarów, oraz realizacja zamówień w bardzo krótkich terminach umacniają nasz wizerunek oraz przyczyniają się do rozwoju firmy.

Przez 27 lat naszej działalności zdobyliśmy określoną i cenioną pozycję na rynku budowlanym.

Zapraszamy Państwa do współpracy, chcemy dalej wzrastać w towarzystwie tych, którzy inwestują w swój wizerunek w nowoczesnym budownictwie!