Forum ZFE-ZIEGEL
Opinia - Wersja do druku

+- Forum ZFE-ZIEGEL (http://www.zfe-ziegel.com/forum)
+-- Dział: Nadproża do rolet (/forum-3.html)
+--- Dział: Opinie (/forum-10.html)
+--- Wątek: Opinia (/thread-5.html)



Opinia - Konsultant ZFE - 02-07-2009 07:06 AM

W tym wątku proszę o zamieszczanie opinii dotyczących nadproży roletowych typu ,, ZFE ''


RE: Opinia - Konsultant ZFE - 05-30-2009 07:37 PM

Cytat:Chciałbym publicznie podziękować firmie produkującej nadproża roletowe.

http://www.zfe-ziegel.com/

Chciałbym podziękować za jakość obsługi, za dobrą współpracę, za dobry kontakt z klientem w tym za kierowanie się zasadą klient nasz pan, która objawiała się między innymi wykonaniem dodatkowego stabilizatora do mocowania górnej części ościeżnicy okna, mimo że nigdy wcześniej tego nie robili i wcale nie musieli tego robić.

Chciałbym również podziękować za to że w okresie przerwy produkcyjnej w okresie zimowym wykonali dla mnie i dostarczyli na budowę jedno dodatkowe nadproże ze Szczecinka pod Warszawę po tym jak musiałem wymienić nadproże zniszczone przez dźwig.


Jestem bardzo zadowolony z nadproży i podejścia firmy do klienta.

Uważam że takie firmy warto promować publicznie może inni wezmą przykład do naśladowania.



RE: Opinia - Konsultant ZFE - 06-18-2009 10:02 PM

Cytat:Przepraszamy, ze tak dlugo nam to zajelo ale chcielismy serdecznie podziekowac za profesjonalna obsluge, wykonanie i dostawe nadprozy. Udalo nam sie je zamontowac w kwietniu i miesiac pozniej mielismy juz wstawione okna. Od tego czasu mielismy kilka ekip wykonawczych na budowie i wszyscy z zaciekawieniem przygladali sie rozwiazaniu jakie Panska firma stosuje. Wdzieczni za terminowosc i jakosc produktu informujemy wszystkich zainteresowanych o waszej firmie.
Z serdecznym podziekowaniem, Urszula i Tomasz
PS zalaczamy zdjecia z montazu i po wykonaniu.



RE: Opinia - ZFE - 07-27-2012 06:23 AM

Link: Lawendowy Domek
Cytat:Już są!!! Dzisiaj przyjechały do nas nadproża!!! Jestem SZCZĘŚLIWA! Big Grin
Pan Sławek pojawił się punktualnie.Dźwig również. O godzinie 14:00 mogliśmy zacząć działać. Montowanie, ku mojemu zdziwieniu, poszło szybko i sprawnie. Tylko.. okazało się, że nasza "ukochana" firma budowlana znowu się pomyliła i..okno w salonie wymurowano nam 230x270 zamiast 270x230. Szybko jednak poprawili tak, aby można było odpowiednio umieścić nadproże łukowe, a jutro będą kuć resztę..
Chcielibyśmy podziękować Panu Sławkowi za pomoc przy montażu i cierpliwość do naszej ekipy budowlanej. Wink DZIĘKUJEMY.

My również dziękujemy i cieszymy się z kolejnego zadowolonego klienta Smile